Haber
Galatasaray, Zalgiris maçı hazırlıklarını sürdürdü
![](https://mazidagi-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/galatasaray-zalgiris-maci-hazirliklarini-surdurdu-bUWt9zxz.webp)
Galatasaray Futbol Takımı, UEFA Şampiyonlar Ligi 2. Eleme Tipi rövanş maçında Litvanya temsilcisi Zalgiris ile 2 Ağustos Çarşamba günü oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.
Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamaya göre, Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki antrenman, teknik direktör Okan Buruk yönetiminde gerçekleştirildi.
Dinamik bir ısınma ile başlayan antrenman 3 grup halinde 8’e 2 geçişlerle devam etti. Antrenman taktik antrenmanla sona erdi.
Galatasaray, Zalgiris maçının hazırlıklarını yarın yapacağı antrenmanla tamamlayacak.