Haber

Bilecik Pazaryeri’ne 86 milyonluk yatırım

Pazaryeri Gündemi / BİLECİK (BİLECİK İGFA)
Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde 3 Eylül 2021 tarihinde göreve başladığı günden bu yana ilçe halkının büyük sevgisini kazanan Kaymakam Altay, eğitim kurumlarına verdiği destekle iki yıl içerisinde kamu binaları, spor, spor, inşaat ve inşaat işlerinin artırılmasını sağladı. Pazaryeri ilçesinde iki yıl içinde kırsalda yaşam kalitesinin artırılması, tarımın ve kırsal kalkınmanın desteklenmesi. , beton işletme, unutulan meslekleri yaşatma, 37 okul, 37 fabrika, kardeş okul, Pazar Yeri Sanayiyi Geliştirme Projeleri ilçeye birçok proje kazandırdı.

Pazaryeri ilçesinde 2 yıl görev yapmaktan onur ve gurur duyduğunu belirten Kaymakam Altay, devletin kendisine verdiği görev ve sorumluluğu kanun ve yönetmeliklere uygun olarak, mevzuata uygun olarak kullandığını ifade etti. Pazaryeri’nde görev yaptığı süre içerisinde vatandaşların ortak beklenti ve menfaatlerini gözetmek. .

Kaymakam Altay, ilçede başta eğitim, tarım, sağlık, kültür, spor ve sosyal hizmetler olmak üzere birçok çalışma ve faaliyet yürüttüğünü belirtti. Organize Sanayi Bölgesinde yapıldığını söyledi.

Kaymakam Altay, “Hizmet etmekten onur ve gurur duyduğum Pazaryeri’nin değerli halkına, ilçeye destek veren sanayi yatırımcılarına, Bilecik Valimiz Sayın Şefik Aygöl’e ve eski Valimiz Dr. Kemal Kızılkaya’ya teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu