Teknoloji

Ormanın Evlatları İlk 24 Saatte 2 Milyondan Fazla Sattı

2014 yılında piyasaya sürülen The Forest, o zamandan beri insanların arkadaşlarıyla eğlenceli bir hayatta kalma macerası olmuştur. Ancak oyunun çıkışının üzerinden neredeyse 10 yıl geçti, artık yeni bir The Forest’amuhtaç durumdaydık

Ardından yaklaşık 3 yıl önce duyurulan devam oyunu Sons of the Forest nihayet dün erken erişime girdi. Oyunun geliştiricisi Endnight Games, oyunun erken erişime açıldığını duyurdu. ilk 24 saattebüyük bir başarıya imza attıklarını açıkladı.

Ormanın Oğulları ilk 24 saatte 2 milyondan fazla kopya sattı.

Endnight grubu Twitter’daki duyurusunda şunları söylüyor: “Sons of the Forest’ın erken erişim macerasında bize katılan herkese teşekkürler. İlk 24 saatte 2 milyondan fazla kopya sattık ve önümüzdeki haftalarda oyunculara sunacaklarımız için çok heyecanlıyız.”

Ormanın Oğulları, ilk 24 saatinde Steam’de bire bir 350.000 aktif oyuncusayısına ulaşmayı başardı.

Kayıp bir milyarderi bulmak için Oyuncuları yamyamlar ve diğer tehlikelerle dolu uzak bir adaya gönderen açık dünya hayatta kalma kaygısı oyunu Sons of the Forest, oyunseverlerin beğenisini kazanmışa benziyor. Ne düşünüyorsun? Lütfen niyetlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu