Teknoloji

Forza Horizon 5 genişleme paketi Rally Adventure duyuruldu

 
Yayıncı Xbox Game Studios ve geliştirici Playground Games tarafından oyuncuların beğenisine sunulan yarış oyunu Forza Horizon 5 için yeni bir genişleme paketi duyuruldu. Rally Adventure bu genişletme paketi, “Premium Eklentiler” paketinin bir parçası olarak 29 Mart’ta piyasaya sürülecek.
 
Yeni genişleme paketi, oyuncular için yeni maceralara kapı aralayacak
 
 
 
Forza Horizon 5 için yakında çıkacak olan Rally Adventure genişleme paketi, biz oyuncuları farklı maceralara götürecek. Bu genişletme paketi sayesinde çeşitli araçlar edinebileceğiz ve engebeli Sierra Nueva bölgesinde gerçek bir ilerleme kaydedebileceğiz.
 
Rally Adventure paketi, oyuncuları gerçek yolda farklı rotalara ve bölgelere götürmeye hazırlanıyor. Oyunculara 10 yeni araba sunacak olan bu paket ile devasa toz yığınlarının ortasına girip kumlar üzerinde ilerlemeye çalışacağız. Terk edilmiş taş ocaklarından palmiye ormanlarına kadar pek çok bölgeyi bizlere sunacak olan bu paket, yarış deneyimini genişletecek türden.
 
Forza Horizon 5 şu anda Xbox Series, Xbox One ve PC (Steam ve Microsoft Store üzerinden) için mevcuttur. Ayrıca Xbox Game Pass hizmetine dahildir.
 
Forza Horizon 5 – Rally Adventure genişleme paketi duyuru fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu